Pannusetti INGENIO EMOTION L897S474, 3 kpl sarja, hopeinen, ruostumaton teräs, Tefal
Code: TEF2100125022100 päivän palautusVaivatta ja ilmaiseksi
TilauspäivätoimitusTilaus ennen klo 12
50 000+ Aval. de produtosAsiakkaidemme arvioimat
Ekologinen pakkaus0% muovia
Related products
Product detailed description
Tärkeimmät edut:
- Kolmen pannun sarja Tefal INGENIO EMOTION irrotettavalla kahvalla tarjoaa maksimaalista joustavuutta ruoanlaittoon, leivontaan ja tarjoiluun
- sopii käytettäväksi liedellä, uunissa, säilytykseen jääkaapissa ja tyylikkäiksi tarjoiluastioiksi pöydässä
- ihanteellinen ratkaisu pienempiin keittiöihin tai kotitalouksiin, joissa on rajoitetusti tilaa, koska pannut voidaan pinota päällekkäin
- titaani 2X sisäpinta on PFOA, lyijy- ja kadmiumvapaa, erittäin naarmuuntumaton ja tarjoaa pitkän käyttöiän myös usein käytettynä
- korkeakiiltoinen ruostumaton teräs tarjoaa modernin ulkonäön ja helpon ylläpidon jokapäiväiseen ruoanlaittoon
- thermo-Signal™-teknologia ilmoittaa ihanteellisen lämpötilan kypsennyksen aloittamiseksi ja varmistaa täydelliset tulokset
- irrotettava kahva kestää jopa 10 kg ja mahdollistaa tukevan otteen ja helpon siirtämisen lieden, uunin ja pöydän välillä.
- pannut ovat täysin yhteensopivia kaikentyyppisten keittotasojen kanssa, myös induktiokeittotasojen kanssa, ja ne kestävät jopa 250 °C:n uunilämpötiloja
- tarttumattoman pinnan ansiosta pannut on helppo puhdistaa käsin ja astianpesukoneessa ilman pinnan vaurioitumisen vaaraa
- käytännöllinen paketti sisältää kolme erikokoista pannua, joiden avulla voit valmistaa erityyppisiä ruokia samanaikaisesti
- moderni yhdistelmä ruostumatonta terästä ja mustaa sisustusta sopii jokaiseen tyylikkääseen keittiöön
- minimalistinen muotoilu ilman tarpeettomia ulkonemia edistää tehokasta säilytystä ja siistiä keittiön ulkonäköä
Sarjassa:
- 1x pannu 22 cm
- 1x paistinpannu 24 cm
- 1x paistinpannu 28 cm
- 1x irrotettava kahva
Lisätietoja:
- 5 vuoden takuu, ei ruostumattomasta teräksestä teräs
- 10 vuoden takuu irrotettavalle kahvalle
- irrotettava kahva ei kestä astianpesukoneessa
Additional parameters
| Category: | Vakiopinnoitetut paistinpannut |
|---|---|
| Weight: | 2.65 kg |
| EAN: | 3168430338531 |
| K překladu: | CZ AUTO |
| Tuotesarja: | TEFAL Ingenio Emotion |
| Materiaali: | Ruostumaton teräs |
| Koko: | 22 cm, 24 cm, 28 cm |
| Tuotetyyppi: | Pannusetti |
| Väri: | Hopeinen |
| Ominaisuudet: | Soveltuu asianpesukoneeseen, Induktioliedelle sopiva, Soveltuu uuniin, Ei PFOA:ta |
| Kpl setissä: | 3 kpl |
| Margin: | C |
| Valmistaja: | Tefal |
| Margin-category: | A |
| Uunin enimmäislämpötila °C: | 250 |
| Takuu (vuotta): | 5 |
| Tarttumaton: | Tarttumaton pinnoite |
| Tuotemerkin alkuperä: | Saksa |
| Painoluokka: | Raskas (2–3 kg) |
| Tuotantomaa: | Kiina |
| Pinta: | Titaanipinnoite |
| Liesityyppi: | Kaikki tyypit |
| yesspend: | yesspend_knl, yesspend_kbe, yesspend_kfr |
| Lämmönjohtavuus: | Asteittainen (2 - 4 min) |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!